endolift

Odkryj skuteczny sposób na drugi podbródek!

Czy wiesz, że podwójny podbródek to problem, który dotyczy nie tylko osób z nadwagą? Na jego powstawanie często ma wpływ długotrwałe patrzenie w telefon, garbienie się czy wiotczenie skóry. Nie bez znaczenia pozostają również skłonności genetyczne, gdyż nawet szczupłe osoby borykają się z podwójnym podbródkiem. Na szczęście nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej potrafią poradzić sobie z tym problemem. Co pomoże? Endolift! Poznaj zalety zabiegu, który potrafi odmienić podbródek już po jednej wizycie w gabinecie!

Głowa do góry!

Drugi podbródek to potoczna nazwa na nadmiar tkanki tłuszczowej, który optycznie zaciera wyraźną granicę między twarzą a szyją. To problem, który często zmniejsza poczucie atrakcyjności – dodaje lat i kilogramów. O ile mężczyźni mogą zasłonić podwójny podbródek, ukrywając go za bujną brodą, to kobiety niestety nie mają takiej możliwości.

Podwójny podbródek pojawia się na skutek odkładania się tkanki tłuszczowej, zwiotczeń skóry (w wyniku starzenia się organizmu lub nagłego chudnięcia). Może także tworzyć się z powodu nadmiernego spożywania soli, cukru, alkoholu lub po prostu być wynikiem uwarunkowań genetycznych.  Nowoczesna medycyna estetyczna na szczęście potrafi zaradzić temu defektowi estetycznemu!

W gabinecie

Redukcja drugiego podbródka jest możliwa już po jednej wizycie w gabinecie, dzięki zabiegowi Endolift. To procedura, która zapewnia ujędrnienie, lifting i likwidację tkanki tłuszczowej, a więc jest idealnym rozwiązaniem, aby skutecznie odmienić wygląd podbródka. Laser ten niszczy zgromadzony na danym obszarze tłuszcz i jednocześnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, co z kolei sprawia, że skóra staje się ujędrniona, napięta i bardziej zwarta w obszarze zabiegowym. Wraz z upływem czasu dochodzi do lipolizy i zagęszczenia skóry – to właśnie efekt, o którym marzą wszyscy posiadacze drugiego podbródka! Po zabiegu optycznie widać zmianę – twarz staje się smuklejsza, skóra obkurczona.

Endolift – naturalnie!

Niewątpliwą zaletą zabiegu Endolift jest fakt, iż pierwsze efekty obkurczenia się skóry będą widoczne od razu po wyjściu z gabinetu. Następnie efekt będzie się pogłębiał przez kolejne miesiące, odsłaniając smuklejszy i bardziej jędrny podbródek. Endolift jest zabiegiem dającym naturalne efekty, bez konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji. W zależności od indywidualnych predyspozycji, po zabiegu możliwy jest obrzęk, który może utrzymywać się do kilku dni. Jest to procedura polecana osobom, chcącym uzyskać efekt liftingu w małoinwazyjny i nieporównywalnie wygodniejszy sposób,  w porównaniu do zabiegów chirurgicznych. Bez nacięć i blizn, ale za to z doskonałymi efektami ujędrnienia skóry!