charytatywny maraton

Maraton zumby w Atrium Copernicus

Zatańcz zumbę i wesprzyj bezdomne zwierzaki! Już w sobotę, 11 września, w takt energetycznych rytmów torunianie będą pomagać podopiecznym miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W charytatywnym maratonie zumby mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek czy poziom umiejętności tanecznych! Wydarzenie odbędzie się na parkingu, przed wejściem do Atrium Copernicus. Biletem wstępu na nie jest przyniesiona przez każdego z uczestników dowolna ilość karmy lub przydatne dla zwierząt produkty -zabawki, smycze i inne akcesoria.

Jak aktywnie spędzić czas i przy okazji pomóc bezdomnym zwierzakom? Przyjdź i przekonaj się sam! Przyłącz się w najbliższą sobotę do dobroczynnej imprezy tanecznej na rzecz zwierzaków! To już 16. edycja Charytatywnego Maratonu „Zumba Dla Zwierzaków” organizowana przez Toruńskie Towarzystwo Ochrony Praw Zwierząt i  Gracja Lady Fitness, we współpracy ze sklepem sportowym Decathlon.

Zatańcz i pomóż

Do wspólnej zabawy w gorących rytmach zumby porwą uczestników wspaniali i niezrównani instruktorzy zumby. Udział w maratonie jest wart każdego wysiłku, gdyż beneficjentami akcji są podopieczni  Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Przed tancerzami-ochotnikami trzy godziny intensywnego ruchu i cała masa niczym nieposkromionej radości i wdzięczności zwierzaków. Oprócz karmy, dla bezdomnych zwierząt można przekazać m.in. środki czystości, koce lub po prostu środki finansowe.

Kiedy i gdzie?

Maraton zumby odbędzie się 11 września; w godz. 11.00-14.00, na parkingu przed centrum handlowym.

Podczas trwania imprezy rozdawane będą drobne upominki dla uczestników, sponsorowane przez toruńskie firmy i prywatnych darczyńców. Udział w maratonie jest bezpłatny.

– Po raz kolejny serdecznie zapraszamy wszystkich torunian do wspólnego pomagania bezdomniakom. Zumbowiczom zapewniamy szaloną zabawę w towarzystwie najlepszych instruktorów, w pakiecie z  endorfinami i uśmiechem w zamian za symboliczny podarunek dla potrzebujących czworonogów. Celem maratonu jest świetna zabawa oraz zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. I tym razem liczymy na hojność mieszkańców – liczy się każdy gest wsparcia w formie przekazanej karmy lub innych niezbędnych produktów wobec niechcianych, bezdomnych zwierzaków – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.