naturalne kosmetyki

Warszawskie Ekocuda wracają stacjonarnie!

11 i 12 września – Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 – zamieni się w „miasteczko”, nad którym władzę przejmą miłośnicy kosmetyków naturalnych. Właśnie tam, po długiej przerwie, odbędzie się 8. edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie. Organizatorzy zapraszają do nowej, znakomicie skomunikowanej lokalizacji, do przestrzeni, która pozwoli na swobodne i bezpieczne spotkania wystawców z ich ulubionymi klientami. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Wypoczęci po wakacyjnych wojażach, z głową otwartą na nowe wyzwania, wchodzimy w jesienny czas. Długie wieczory, niższe temperatury dla wielu są pretekstem, by w domowym zaciszu zadbać o swoje ciało, zregenerować je po lecie i przygotować na nadchodzącą zimę. Niezbędne tu będą dobrze dobrane do naszych potrzeb kosmetyki naturalne. Jak je skompletować? Co powinno się znaleźć w naszej kosmetyczce? Na te i inne pytania na pewno odpowiedzą wystawcy – eksperci podczas ekocudownego weekendu.

Stacjonarnie, naturalnie!

– Jestem ogromnie szczęśliwa, że Ekocuda wracają w wersji stacjonarnej! Cała społeczność skupiona wokół Ekocudów bardzo czekała na ten moment. Po wielu miesiącach będziemy mogli ponownie się spotkać, poznać nowości rynkowe, porozmawiać z przedstawicielami ulubionych marek i skompletować nasze kosmetyczki. Co ważne, wystawcy dla odwiedzających przygotowują wiele atrakcyjnych ofert, promocji, dlatego możemy liczyć na udane zakupy w korzystnych cenach. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: W trosce o uczestników Targów zadbaliśmy o większą, bezpieczną i dobrze skomunikowaną lokalizację, by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, mógł komfortowo do nas dołączyć, czy to komunikacją czy własnym samochodem.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe, dedykowane dzieciom – różnorodność jaką zapewniają wystawcy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto więc zaprosić do wspólnego świętowania swoich najbliższych domowników czy przyjaciół. Zapiszcie w kalendarzu: 11 i 12 września, EKOCUDA w centrum EXPO XXI! Będziecie mogli wybierać spośród dziesiątek marek, testować kosmetyki naturalne i w pełni cieszyć się niepowtarzalną targową atmosferą.